Аудіокниги автора "Леся Українка"

Прослухати аудіокниги письменника "Леся Українка" безкоштовно онлайн та без реєстрації повністю на сайті електронної бібліотеки Audiobook-mp3.com. Цікаві аудіокниги автора "Леся Українка" на вашому мобільному: Iphone and android.
Аудіокнига Леся Українка — Стояла я і слухала весну

Леся Українка - Леся Українка — Стояла я і слухала весну

01-06-2022
Стояла я і слухала весну, Весна мені багато говорила, Співала пісню дзвінку, голосну То знов таємно-тихо шепотіла. Вона мені співала про любов, Про молодощі, радощі, надії, Вона мені переспівала знов Те, що давно мені співали мрії....
Аудіокнига Леся Українка - Слово, чому ти не твердая криця

Леся Українка - Леся Українка - Слово, чому ти не твердая криця

01-06-2022
Слово, чому ти не твердая криця, Що серед бою так ясно іскриться? Чом ти не гострий, безжалісний меч, Той, що здійма вражі голови з плеч? Ти, моя щира, гартована мова, Я тебе видобуть з піхви готова, Тільки ж ти кров з мого серця прол...
Аудіокнига Леся Українка - Мріє, не зрадь!

Леся Українка - Леся Українка - Мріє, не зрадь!

01-06-2022
Мріє, не зрадь! Я так довго до тебе тужила, Стільки безрадісних днів, стільки безсонних ночей. А тепера я в тебе остатню надію вложила. О, не згасни ти, світло безсонних очей! Мріє, не зрадь! Ти ж так довго лила свої чари в серце жадібне моє...
Щодня багато книголюбів шукають і хочуть завантажити аудіокниги автора Леся Українка.

Ми надаємо вам можливість безкоштовно слухати онлайн на будь-якому пристрої найкращі аудіокниги, лише нові випуски та бестселери Леся Українка.

На основі численних оглядів наших користувачів і просто читачів, серед численних книг письменників, ми пропонуємо вам прочитати такі:

Завдяки Audiobook-mp3.com/uk ви можете слухати улюблені книги. Леся Українка . не відриваючись від своїх справ, наприклад: домашнє завдання, прогулянка, заняття спортом тощо.

У нас неймовірна колекція аудіокниг! Ви можете слухати їх абсолютно безкоштовно і вам не потрібна реєстрація. Вам просто потрібно знайти потрібну книгу і почати слухати, а гарний простий дизайн і зручна навігація полегшать пошук.

Бажаємо приємного прослуховування та приємного проведення часу разом з нами!