Валер’ян Підмогильний - Валер’ян Підмогильний — Місто

Ви можете слухати безкоштовно Валер’ян Підмогильний — Місто. Виконавець: Аліна Андреєва, Жанр: Програма ЗНО, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Валер’ян Підмогильний — Місто
Виконавець: Аліна Андреєва
01.06.2022
10:56:37
1629
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Валер’ян Підмогильний - Валер’ян Підмогильний — Місто резюме книги

Валер’ян Підмогильний — Місто - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Аліна Андреєва,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
«Місто» — урбаністичний роман Валер'яна Підмогильного, опублікований 1928 року.

Валер'ян Підмогильний створив модерний роман, в якому, на відміну від традиційної селянської і соціальної тематики, акцент перенесений на урбаністичну проблематику, порушені філософські питання буття й аналізована психіка героїв, а конфлікт розгортається між людьми з різними світоглядами. «Місто» — перший урбаністичний роман в українській літературі, з новими героями, проблематикою та манерою оповіді.

Валер’ян Підмогильний — Місто слухати онлайн безкоштовно

Валер’ян Підмогильний — Місто - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Валер’ян Підмогильний, виконавець

Валер’ян Підмогильний прослухати всі книги автора по черзі

Валер’ян Підмогильний - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Валер’ян Підмогильний - Валер’ян Підмогильний — Місто відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Валер’ян Підмогильний — Місто, Виконавець: Аліна Андреєва, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
  1. Людмила
    Людмила 2 months ago
    Не сподобалось аудіювання, дуже монотонно. Багато помилок в наголосах слів, у ритмі , у виразності речення. Хоча твір чудовий, текст багатий, барвиста мова. Але важко сприймається така не виразна подача.