Микола Вороний - Микола Вороний — Блакитна Панна

Ви можете слухати безкоштовно Микола Вороний — Блакитна Панна. Виконавець: Дарія Іщук, Жанр: Програма ЗНО, поезія, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Микола Вороний — Блакитна Панна
Виконавець: Дарія Іщук
01.06.2022
00:00:59
235
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Микола Вороний - Микола Вороний — Блакитна Панна резюме книги

Микола Вороний — Блакитна Панна - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Дарія Іщук,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Микола Вороний створює гімн весняній природі, молодості, натхненню. Новаторство письменника стосовно цього твору виявилося в розширенні музичних можливостей українського вірша. «Я писав не так од образу, як од звуку», — зазначав він.

Джерелом його поезії є мелодія. Звук для символістів — понад усе. Образ Блакитної Панни не подібний до традиційного образу української дівчини; у вірші специфічна лексика, не характерний для української літера­тури початку XX ст. оптимізм. Поезія перегукується з віршем Тичини «Арфами, арфами...».

Микола Вороний — Блакитна Панна слухати онлайн безкоштовно

Микола Вороний — Блакитна Панна - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Микола Вороний, виконавець

Микола Вороний прослухати всі книги автора по черзі

Микола Вороний - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Микола Вороний - Микола Вороний — Блакитна Панна відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Микола Вороний — Блакитна Панна, Виконавець: Дарія Іщук, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.