Маруся Чурай - Маруся Чурай — Віють вітри, віють буйні

Ви можете слухати безкоштовно Маруся Чурай — Віють вітри, віють буйні. Виконавець: Дарія Іщук, Жанр: Програма ЗНО, пісня, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Маруся Чурай — Віють вітри, віють буйні
Виконавець: Дарія Іщук
01.06.2022
00:01:14
210
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Маруся Чурай - Маруся Чурай — Віють вітри, віють буйні резюме книги

Маруся Чурай — Віють вітри, віють буйні - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Дарія Іщук,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
У пісні «Віють вітри, віють буйні» передано почуття самотньої дівчини, яка порівнює себе з билинкою в полі, що росте на піску — без роси й на спеці. Вона страждає в розлуці з «милим-чорнобривим». Гли­боким ліризмом сповнені рядки з художнім паралелізмом, з них починається твір, а фінал емо­ційно підсилюють риторичні звертання й оклики.

Пісня має струнку будову, надзвичайно мелодійна. Іван Котляревський використав її як вступну арію Наталки Полтавки в однойменній опері.

Маруся Чурай — Віють вітри, віють буйні слухати онлайн безкоштовно

Маруся Чурай — Віють вітри, віють буйні - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Маруся Чурай, виконавець

Маруся Чурай прослухати всі книги автора по черзі

Маруся Чурай - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Маруся Чурай - Маруся Чурай — Віють вітри, віють буйні відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Маруся Чурай — Віють вітри, віють буйні, Виконавець: Дарія Іщук, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.