Аудіокниги автора "Олександр Молодецький"

Прослухати аудіокниги письменника "Олександр Молодецький" безкоштовно онлайн та без реєстрації повністю на сайті електронної бібліотеки Audiobook-mp3.com. Цікаві аудіокниги автора "Олександр Молодецький" на вашому мобільному: Iphone and android.
Аудіокнига Рекламна акція

Олександр Молодецький - Рекламна акція

Жила-була одна повія, яка вирішила стати кухарем досить цікавого напрямку. І от через 150 років дух цієї дами повернувся та тероризує славне місто Одеса. Та мадам не знали, що на її слід вийшов вправний некромант! Хто ж переможе в цьому протистоян...
Аудіокнига Люди звикають до всього

Олександр Молодецький - Люди звикають до всього

Рептилоїди? Вежі 5G? Чіпи у вакцині? Білл Гейтс, що стоїть за пандемією? Тільки тут - все разом, в одному короткому оповіданні.Читайте та слухайте більше творів на сторінці автора:
Аудіокнига Свято Побєдобєсія

Олександр Молодецький - Свято Побєдобєсія

В Пеклі теж бувають свята. Якщо не лякає "расчєловєчіваніє" запрошуємо прослухати це оповідання сповнене свята, кохання, добра, позитиву та... трохи тортур.Читайте та слухайте більше творів на сторінці автора:
Аудіокнига Врятувати брата Лі

Олександр Молодецький - Врятувати брата Лі

Одна з фантастичних версій подій на актуальну тему. А на що ти готовий, щоб врятувати брата?Читайте та слухайте більше творів на сторінці автора:
Аудіокнига Надзвичайна подія в Інституті Часу

Олександр Молодецький - Надзвичайна подія в Інституті Часу

В Інституті Часу сталося дещо абсолютно заборонене та неймовірне. Співробітники намагаються вирішити проблему самостійно. Чи вийде це у них?Читайте та слухайте більше творів на сторінці автора:
Аудіокнига Випадок на космодромі Чорноморськ

Олександр Молодецький - Випадок на космодромі Чорноморськ

За розслідування незвичайних випадків на космодромі береться старий слідчий з Одеси та юна працівниця Чорноморської прокуратури. Чи спрацює сплав досвіду та молодості і до чого призведе розкриття цієї справи читайте в цьому фантастичному детективі...
Аудіокнига Не Пипай!

Олександр Молодецький - Не Пипай!

Деяку істину та артефакти краще не знати і не торкатися. Але що поробиш, якщо ти авантюрист та й обставини складаються не на твою користь? Слухайте в гостросюжетному оповіданні в жанрі пригодницької фантастики.Сторінка автора:...
Аудіокнига Захотіла голубка бути з голубом

Олександр Молодецький - Захотіла голубка бути з голубом

У 2114 році на космічну станція “Нова Одеса”, що розташована на астероїді, прибуває слідчий для розслідування смерті одного з членів екіпажу станції. Одночасно сюди ж на стажування прилітає випускниця Академії Космофлоту, яка давно закохана в юнак...
Аудіокнига Анонімус

Олександр Молодецький - Анонімус

Новий автор котрий вперше в нас вривається з оповідкою про страхи всіх молодих авторів...на літературному конкурсі анонімний критик різко та безкомпромісно висловлює свої негативні відгуки. знайома ситуація? до чого ж вона може привести - слу...
Аудіокнига Код 200 на "Святому Миколаї"

Олександр Молодецький - Код 200 на "Святому Миколаї"

На транспортно-пасажирському космічному кораблі, не призначеному для небезпечних вантажів, довелося везти матеріали експедиції на маловивчену планету. Здається, що могло піти не так?Читайте та слухайте більше творів на сторінці автора:
Аудіокнига Чи двічі не вмирати?

Олександр Молодецький - Чи двічі не вмирати?

Справжній козак і після смерті зможе себе показати. Читайте про справжню козацьку волю та звитягу у цьому оповіданні.Читайте та слухайте більше творів на сторінці автора:
Щодня багато книголюбів шукають і хочуть завантажити аудіокниги автора Олександр Молодецький.

Ми надаємо вам можливість безкоштовно слухати онлайн на будь-якому пристрої найкращі аудіокниги, лише нові випуски та бестселери Олександр Молодецький.

На основі численних оглядів наших користувачів і просто читачів, серед численних книг письменників, ми пропонуємо вам прочитати такі:

Завдяки Audiobook-mp3.com/uk ви можете слухати улюблені книги. Олександр Молодецький . не відриваючись від своїх справ, наприклад: домашнє завдання, прогулянка, заняття спортом тощо.

У нас неймовірна колекція аудіокниг! Ви можете слухати їх абсолютно безкоштовно і вам не потрібна реєстрація. Вам просто потрібно знайти потрібну книгу і почати слухати, а гарний простий дизайн і зручна навігація полегшать пошук.

Бажаємо приємного прослуховування та приємного проведення часу разом з нами!