Вільям Джейкобс - Мавп'яча лапка

Ви можете слухати безкоштовно Мавп'яча лапка. Виконавець: Руслан Алексіюк, Жанр: Зарубіжна література, Повісті й оповідання, Фантастика, Жахи, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Мавп'яча лапка
Виконавець: Руслан Алексіюк
03.06.2023
00:30:06
259
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Вільям Джейкобс - Мавп'яча лапка резюме книги

Мавп'яча лапка - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Руслан Алексіюк,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
"Мавпяча лапка" - оповідання Вільяма Ваймарка Джейкобса в жанрі надприродного горору, вперше опублікований в Англії в 1902 році в збірці "Леді з баржі".
До звичайної англійської родини із візитом ввічливості завітав старий знайомий голови родини. Старший сержант Моріс, що провів майже 30 років на службі у Індії, і розповідає безліч цікавих речей. Дивовижних та безневинних, аж поки - розмова не починає стосуватися цікавинки, привезеної Морісом з Індії. Муміфікована мавп'яча лапа, що здатна виконати три бажання... І вона дійсно їх виконає, але будьте обережні - бажання можуть здійснитись.

Ютуб канал диктора

Мавп'яча лапка слухати онлайн безкоштовно

Мавп'яча лапка - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Вільям Джейкобс, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Мавп'яча лапка", Вільям Джейкобс

Подібні аудіокниги до "Мавп'яча лапка" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Вільям Джейкобс прослухати всі книги автора по черзі

Вільям Джейкобс - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Вільям Джейкобс - Мавп'яча лапка відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Мавп'яча лапка, Виконавець: Руслан Алексіюк, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.