Артур Кларк - Зірка

Ви можете слухати безкоштовно Зірка. Виконавець: Євген Пелех, Жанр: Зарубіжна література, Повісті й оповідання, Фантастика, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Зірка
Автор:
Виконавець: Євген Пелех
01.06.2022
00:14:34
41
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Артур Кларк - Зірка резюме книги

Зірка - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Євген Пелех,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Група космічних дослідників з Землі повертається з експедиції до віддаленої зоряної системи, де вони виявили залишки розвиненої цивілізації, яка зникла через вибух зірки. Головний герой твору - науковець астрофізик, священик-єзуїт, що переживає глибоку кризу віри, викликану деякими результатами їх подорожі.

«Зірка» - науково-фантастичне оповідання англійського письменника Артура Кларка. Надруковане в листопаді 1955 року в журналі наукової фантастики Infinity Science Fiction. 1956 року оповідання отримало премію Г'юґо як переможець в номінації «Найкраще коротке оповідання».

Зірка слухати онлайн безкоштовно

Зірка - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Артур Кларк, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Зірка", Артур Кларк

Подібні аудіокниги до "Зірка" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Артур Кларк прослухати всі книги автора по черзі

Артур Кларк - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Артур Кларк - Зірка відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Зірка, Виконавець: Євген Пелех, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.