Міка Валтарі - Йоанес Анґелос (фрагмент)

Ви можете слухати безкоштовно Йоанес Анґелос (фрагмент). Виконавець: Характерник, Жанр: Зарубіжна література, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Йоанес Анґелос (фрагмент)
Виконавець: Характерник
01.06.2022
00:41:57
32
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Міка Валтарі - Йоанес Анґелос (фрагмент) резюме книги

Йоанес Анґелос (фрагмент) - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Характерник,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Наближається час падіння і смерті. Час забуття і краху цивілізації.

Стоїть 1453 рік - незліченні війська під прапорами Аллаха заполонили узбережжя Мармари і стали перед мурами тисячолітнього Царгороду, столиці василевсів. До міста прибуває Жан Анж, Йоанес Анґелос, латинець, котрого минуле темне, наче води Босфору, і який переслідує одну-єдину ціль - загинути, обороняючи місто. "Зустрінемось біля брами святого Романа", - сказав йому колись чорний ангел з обличчям разюче схожим на його власне після битви під Варною, де під кривими турецькими шаблями загинув цвіт лицарства Польщі та Угорщини.

Йоанес Анґелос (фрагмент) слухати онлайн безкоштовно

Йоанес Анґелос (фрагмент) - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Міка Валтарі, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Йоанес Анґелос (фрагмент)", Міка Валтарі

Подібні аудіокниги до "Йоанес Анґелос (фрагмент)" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Міка Валтарі прослухати всі книги автора по черзі

Міка Валтарі - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Міка Валтарі - Йоанес Анґелос (фрагмент) відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Йоанес Анґелос (фрагмент), Виконавець: Характерник, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.