Роберт Сільверберг - Єва і 23 Адами

Ви можете слухати безкоштовно Єва і 23 Адами. Виконавець: Комора Творця, Жанр: Зарубіжна література, Фантастика, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Єва і 23 Адами
Виконавець: Комора Творця
21.03.2023
00:21:12
244
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Роберт Сільверберг - Єва і 23 Адами резюме книги

Єва і 23 Адами - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Комора Творця,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Через тиждень після початку війни з Сіpіусом наш крейсера "Даннібpук" отримав наказ відправитися в район військових дій, щоб брати участь в захопленні ворожих територій. Hа збори нам дали четверо діб. Скажу чесно, я цьому дуже зрадів: мій брат був одним з командувачів операцією, а два племінника і син, від якого я вже давненько не отримував звісток, служили там. Раділи кінцю неробства і члени екіпажу, так як вже два роки наш крейсер стояв у доці. Від Сіpіуса нас відділяла відстань вісім світлових років, а це означало, що пеpеліт в підпросторі повинен зайняти більше восьми земних місяців. Тому перед польотом необхідно вирішити одне делікатне питання: статут Космічної служби суворо наказував, в разі, якщо політ триває більше шести місяців, на кораблі повинні бути присутні жінки з розрахунку одна на двадцять астронавтів.
Ютуб канал диктора Комора Творця

Єва і 23 Адами слухати онлайн безкоштовно

Єва і 23 Адами - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Роберт Сільверберг, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Єва і 23 Адами", Роберт Сільверберг

Подібні аудіокниги до "Єва і 23 Адами" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Роберт Сільверберг прослухати всі книги автора по черзі

Роберт Сільверберг - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Роберт Сільверберг - Єва і 23 Адами відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Єва і 23 Адами, Виконавець: Комора Творця, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.