Аудіокниги виконавця "Ольга Точенюк слухати онлайн"

Слухати аудіокниги виконавця "Ольга Точенюк" онлайн безкоштовно та без реєстрації повністю (цілком) на сайті електронної бібліотеки «Audiobook-mp3.com». Всі повні та цікаві аудіокниги книги у виконанні "Ольга Точенюк" на телефоні та андроїд.
Аудіокнига Психологія кохання

Сью Джонсон - Психологія кохання

Пам’ятаєте дитячі казки про "кохання з першого погляду" та "жили вони довго і щасливо"? І ніколи не сварилися з приводу того, хто винесе сміття чи помиє посуд. Хочеться так само, але в реальних стосунках? Докторка Сью Джонсон відкриває перед усіма...
Аудіокнига Ігри, у які грають люди

Ерік Берн - Ігри, у які грають люди

"Ігри, у які грають люди" - всесвітньо відома книга канадсько-американського психолога та психіатра Еріка Берна (1910—1970). Доктор розкриває таємні прийоми, які керують нашим життям. Усі ми, не усвідомлюючи цього, постійно граємо в ігри – под...
З кожним днем все більшою популярністю починають користуватися аудіокниги. Це не дивно, адже завдяки їм, можна поєднати приємне з корисним, наприклад, прогулюючись парком або за кермом автомобіля, займаючись спортом або роблячи домашнє прибирання, можна слухати улюблені твори. Але багато любителів аудіокниг віддають перевагу не тільки автору книги, але й виконавцю аудіо варіанта.

Зручний фільтр книг дозволяє вирішити цю проблему. Ви без проблем можете знайти будь-якого виконавця та вибрати книгу, яка Вас цікавить.

Любителям аудіокниг у виконанні Ольга Точенюк ми пропонуємо прослухати такі твори як:

У нас зібрана велика кількість найцікавіших аудіокниг різних авторів та виконавців.

На Audiobook-mp3.com/uk Ви завжди знайдете те, що Вам потрібно. Слухайте із задоволенням!