Сью Джонсон - Психологія кохання

Ви можете слухати безкоштовно Психологія кохання. Виконавець: Ольга Точенюк, Жанр: Світова література, Саморозвиток, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Психологія кохання
Автор:
Виконавець: Ольга Точенюк
25.04.2024
10:43:08
102
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Сью Джонсон - Психологія кохання резюме книги

Психологія кохання - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Ольга Точенюк,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Пам’ятаєте дитячі казки про "кохання з першого погляду" та "жили вони довго і щасливо"? І ніколи не сварилися з приводу того, хто винесе сміття чи помиє посуд. Хочеться так само, але в реальних стосунках? Докторка Сью Джонсон відкриває перед усіма, хто любить, абсолютно новий світ, нове розуміння того, як треба любити і як це робити правильно. Для всіх без винятку пар - молодих, літніх, одружених, заручених, співмешканців; щасливих, нещасних - усіх, хто прагне знайти кохання на все життя.

Ютуб канал диктора

Психологія кохання слухати онлайн безкоштовно

Психологія кохання - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Сью Джонсон, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Психологія кохання", Сью Джонсон

Подібні аудіокниги до "Психологія кохання" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Сью Джонсон прослухати всі книги автора по черзі

Сью Джонсон - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Сью Джонсон - Психологія кохання відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Психологія кохання, Виконавець: Ольга Точенюк, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.