Ерік Берн - Ігри, у які грають люди

Ви можете слухати безкоштовно Ігри, у які грають люди. Виконавець: Ольга Точенюк, Жанр: Світова література, Саморозвиток, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Ігри, у які грають люди
Автор:
Виконавець: Ольга Точенюк
02.05.2024
06:54:41
136
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Ерік Берн - Ігри, у які грають люди резюме книги

Ігри, у які грають люди - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Ольга Точенюк,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
"Ігри, у які грають люди" - всесвітньо відома книга канадсько-американського психолога та психіатра Еріка Берна (1910—1970).
Доктор розкриває таємні прийоми, які керують нашим життям. Усі ми, не усвідомлюючи цього, постійно граємо в ігри – подружні та сексуальні, серйозні ігри з керівниками та суперницькі ігри з друзями, в ігри, що визначають статус та сімейні сутички.

Ерік Берн детально описує понад 120 ігор, у які ми граємо самі та у які нас залучають навколишні. А також дає поради для тих, хто хоче навчитись протистояти прийомам ігор, у які вас намагаються втягнути. Він допомагає проаналізувати нюанси поведінки, позбавитись стереотипів у спілкуванні й дає розуміння сутності людських вчинків.

Ютуб канал диктора

Ігри, у які грають люди слухати онлайн безкоштовно

Ігри, у які грають люди - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Ерік Берн, виконавець

Ерік Берн прослухати всі книги автора по черзі

Ерік Берн - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Ерік Берн - Ігри, у які грають люди відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Ігри, у які грають люди, Виконавець: Ольга Точенюк, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.