Аудіокниги автора "Наталія Кобринська"

Прослухати аудіокниги письменника "Наталія Кобринська" безкоштовно онлайн та без реєстрації повністю на сайті електронної бібліотеки Audiobook-mp3.com. Цікаві аудіокниги автора "Наталія Кобринська" на вашому мобільному: Iphone and android.
Аудіокнига Дух часу

Наталія Кобринська - Дух часу

Наталя Кобринська — українська письменниця, засновниця організованого фемінізму в Україні. Створила першу феміністичну організацію, видала перший альманах, присвячений темі рівності.Оповідання "Дух часу" було написане в 1883 році. Ретроспе...
Аудіокнига Судильниці

Наталія Кобринська - Судильниці

"Судильниці", перша назва "Відьма" - оповідання за народними казками й оповідками. "Казки" Н. Кобринської М. Лепкий вважав новим типом її писань, "заснованим на фольклоризмі, на визнанні єдності реального й трансцендентного елементів світобудови, ...
Аудіокнига Рожа

Наталія Кобринська - Рожа

Наталія Кобринська - українська письменниця, публіцистка, видавчиня і громадська діячка, створила першу феміністичну організацію, видала перший альманах на теми рівності, відстоювала жіночу освіту та періодику."За своє життя Наталя Кобринська ...
Щодня багато книголюбів шукають і хочуть завантажити аудіокниги автора Наталія Кобринська.

Ми надаємо вам можливість безкоштовно слухати онлайн на будь-якому пристрої найкращі аудіокниги, лише нові випуски та бестселери Наталія Кобринська.

На основі численних оглядів наших користувачів і просто читачів, серед численних книг письменників, ми пропонуємо вам прочитати такі:

Завдяки Audiobook-mp3.com/uk ви можете слухати улюблені книги. Наталія Кобринська . не відриваючись від своїх справ, наприклад: домашнє завдання, прогулянка, заняття спортом тощо.

У нас неймовірна колекція аудіокниг! Ви можете слухати їх абсолютно безкоштовно і вам не потрібна реєстрація. Вам просто потрібно знайти потрібну книгу і почати слухати, а гарний простий дизайн і зручна навігація полегшать пошук.

Бажаємо приємного прослуховування та приємного проведення часу разом з нами!