Наталія Кобринська - Рожа

Ви можете слухати безкоштовно Рожа. Виконавець: Лілія Мироненко, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Рожа
Виконавець: Лілія Мироненко
15.05.2023
00:28:58
236
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Наталія Кобринська - Рожа резюме книги

Рожа - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Лілія Мироненко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Наталія Кобринська - українська письменниця, публіцистка, видавчиня і громадська діячка, створила першу феміністичну організацію, видала перший альманах на теми рівності, відстоювала жіночу освіту та періодику.
"За своє життя Наталя Кобринська писала прозові твори (від коротких новел, оповідок до повістей) та численні публіцистичні твори і особлива роль в цьому всьому відносилася до оцінки та змалюванню ролі та становища жінки в Галицькому суспільстві".
Оповідання-нарис "Рожа". Кобринська створила "на основі романтизації фольклорно-міфологічних образів і мотивів народної демонології"

Ютуб канал диктора

Рожа слухати онлайн безкоштовно

Рожа - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Наталія Кобринська, виконавець

Наталія Кобринська прослухати всі книги автора по черзі

Наталія Кобринська - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Наталія Кобринська - Рожа відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Рожа, Виконавець: Лілія Мироненко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.