Наталія Кобринська - Дух часу

Ви можете слухати безкоштовно Дух часу. Виконавець: Antonina Ria, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Наталія Кобринська - Дух часу резюме книги

Дух часу - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Antonina Ria,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Наталя Кобринська — українська письменниця, засновниця організованого фемінізму в Україні. Створила першу феміністичну організацію, видала перший альманах, присвячений темі рівності.

Оповідання "Дух часу" було написане в 1883 році. Ретроспектива зрілої жінки щодо власної долі, життєвих цінностей та очікувань щодо вибору майбутнього дітей, у яких вже інші пріоритети та бачення. Контраст ролі жінки у суспільстві минулого і сьогодення, права дітей на самовизначення.

Дух часу слухати онлайн безкоштовно

Дух часу - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Наталія Кобринська, виконавець

Наталія Кобринська прослухати всі книги автора по черзі

Наталія Кобринська - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Наталія Кобринська - Дух часу відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Дух часу, Виконавець: Antonina Ria, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.