Наталія Кобринська - Судильниці

Ви можете слухати безкоштовно Судильниці. Виконавець: Лілія Мироненко, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, АудіоКазка, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Судильниці
Виконавець: Лілія Мироненко
12.05.2023
00:46:04
150
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Наталія Кобринська - Судильниці резюме книги

Судильниці - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Лілія Мироненко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
"Судильниці", перша назва "Відьма" - оповідання за народними казками й оповідками. "Казки" Н. Кобринської М. Лепкий вважав новим типом її писань, "заснованим на фольклоризмі, на визнанні єдності реального й трансцендентного елементів світобудови, на метафізичній і містичній образності, глибокому символізмі".

Ютуб канал диктора

Судильниці слухати онлайн безкоштовно

Судильниці - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Наталія Кобринська, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Судильниці", Наталія Кобринська

Подібні аудіокниги до "Судильниці" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Наталія Кобринська прослухати всі книги автора по черзі

Наталія Кобринська - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Наталія Кобринська - Судильниці відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Судильниці, Виконавець: Лілія Мироненко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.