Говард Філіпс Лавкрафт - Щури у стінах

Ви можете слухати безкоштовно Щури у стінах. Виконавець: Євген Клочаний, Жанр: Зарубіжна література, Повісті й оповідання, Жахи, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Щури у стінах
Виконавець: Євген Клочаний
07.06.2023
01:07:50
261
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Говард Філіпс Лавкрафт - Щури у стінах резюме книги

Щури у стінах - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Євген Клочаний,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
"Щури у стінах" - оповідання жахів американського письменника Говарда Лавкрафта. Написане в серпні-вересні 1923, вперше опубліковане в журналі "Weird Tales" в березні 1924 року. Українською видане в 2016 році.

В оповіданні розповідь ведеться від імені нащадка роду де ла Поерів, який, втративши скаліченого в Першій світовій війні сина, викупляє і відновлює колишній замок свого роду в Ексгемському пріораті в Англії. Саме син дізнався багато про замок і рід де ла Поерів від Едварда Норріса, який був власником сусідніх земель. Оповідач пригадує відому історію свого роду, але місцеві мають забобонний страх перед володіннями де ла Поерів, і мабуть недаремно.

Ютуб канал диктора

Щури у стінах слухати онлайн безкоштовно

Щури у стінах - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Говард Філіпс Лавкрафт, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Щури у стінах", Говард Філіпс Лавкрафт

Подібні аудіокниги до "Щури у стінах" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Говард Філіпс Лавкрафт прослухати всі книги автора по черзі

Говард Філіпс Лавкрафт - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Говард Філіпс Лавкрафт - Щури у стінах відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Щури у стінах, Виконавець: Євген Клочаний, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.