Еріх-Марія Ремарк - На Західному Фронті без змін

Ви можете слухати безкоштовно На Західному Фронті без змін. Виконавець: Книги Солов'їною, Жанр: Зарубіжна література, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига На Західному Фронті без змін
Виконавець: Книги Солов'їною
06.06.2023
07:35:00
480
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Еріх-Марія Ремарк - На Західному Фронті без змін резюме книги

На Західному Фронті без змін - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Книги Солов'їною,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Оповідь у романі ведеться від імені 20-річного хлопця Пауля Боймера, який разом зі своїми сімома шкільними приятелями потрапив на фронт. Він розповідає про все те, що відбувається зі звичайними солдатами під час війни. Участь у бойових діях на Західному фронті, життя під час більш-менш спокійних днів, перебування у шпиталях і коротких відпустках вдома. Ремарк називає цих молодих людей "втраченим поколінням". Бо вони через душевні і психологічні травми, отримані під час війни, не зможуть вже адаптуватися до "нормального" мирного життя. Це питання червоною лінією проходить крізь увесь роман.
Ця книга - тільки спроба розповісти про покоління людей, яких занапастила війна, навіть як хто з них і не попав під снаряди.

Ютуб канал диктора

На Західному Фронті без змін слухати онлайн безкоштовно

На Західному Фронті без змін - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Еріх-Марія Ремарк, виконавець

Подібні аудіокнижки до "На Західному Фронті без змін", Еріх-Марія Ремарк

Подібні аудіокниги до "На Західному Фронті без змін" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Еріх-Марія Ремарк прослухати всі книги автора по черзі

Еріх-Марія Ремарк - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Еріх-Марія Ремарк - На Західному Фронті без змін відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу На Західному Фронті без змін, Виконавець: Книги Солов'їною, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.