Матео Фальконе - Проспер Меріме

Ви можете слухати безкоштовно Проспер Меріме. Виконавець: Лілія Мироненко, Жанр: Зарубіжна література, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Проспер Меріме
Виконавець: Лілія Мироненко
12.05.2023
00:32:16
115
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Матео Фальконе - Проспер Меріме резюме книги

Проспер Меріме - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Лілія Мироненко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Вперше новела "Матео Фальконе" була надрукована в травневому номері "Revue de Paris", її назвали оригінальною французькою новелою (письменник віддавав перевагу новелам, це його улюблений жанр).
Це трагічна історія, в якій немає місця поблажливості, жалості, потуранню, коли на кону стоїть честь глави сім'ї. До речі, Меріме володів українською мовою, приятелював з Марко Вовчок, навіть намагався перекласти її твори, зокрема оповідання "Козачка".

Ютуб канал диктора

Проспер Меріме слухати онлайн безкоштовно

Проспер Меріме - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Матео Фальконе, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Проспер Меріме", Матео Фальконе

Подібні аудіокниги до "Проспер Меріме" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Матео Фальконе прослухати всі книги автора по черзі

Матео Фальконе - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Матео Фальконе - Проспер Меріме відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Проспер Меріме, Виконавець: Лілія Мироненко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.