Рене Декарт - Метафізичні розмисли

Ви можете слухати безкоштовно Метафізичні розмисли. Виконавець: Олена Ростова, Жанр: Зарубіжна література, Інше, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Метафізичні розмисли
Автор:
Виконавець: Олена Ростова
01.06.2022
12:19:36
350
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Рене Декарт - Метафізичні розмисли резюме книги

Метафізичні розмисли - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Олена Ростова,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Рене Декарт (31 березня 1596, Лає, Франція - 11 лютого 1650, Стокгольм, Швеція) - французький філософ, математик, фізик, механік. Найбільш популярний як математик, який переробив математичну символіку (ці принципи майже без змін використовуються досі) і створив аналітичну геометрію. Як автор - відомий філософськими працями, які лягли в основу картезіанства (напрямок, для якого характерне раціоналістичне мислення, скептицизм).

Метафізичні розмисли - філософська праця, що стосується одвічного питання - душі і тіла: "мислячої" і "просторової" субстанції. Твір включає шість розмислів автора, а також заперечення опонентів з відповідями філософа.

Метафізичні розмисли слухати онлайн безкоштовно

Метафізичні розмисли - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Рене Декарт, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Метафізичні розмисли", Рене Декарт

Подібні аудіокниги до "Метафізичні розмисли" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Рене Декарт прослухати всі книги автора по черзі

Рене Декарт - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Рене Декарт - Метафізичні розмисли відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Метафізичні розмисли, Виконавець: Олена Ростова, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.