Джон Віндем - Зустріч через 50 років

Ви можете слухати безкоштовно Зустріч через 50 років. Виконавець: Руслан Алексіюк, Жанр: Зарубіжна література, Повісті й оповідання, Пригоди, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Зустріч через 50 років
Автор:
Виконавець: Руслан Алексіюк
26.04.2023
00:44:44
196
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Джон Віндем - Зустріч через 50 років резюме книги

Зустріч через 50 років - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Руслан Алексіюк,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Тельма - стара, прикована до інвалідного візка жінка, сидить на ганку свого будинку і пригадує молоді роки. Саме на цьому місці приблизно 50 років тому вона сиділа так само і чекала появи коханого Артура, що мав освідчитись. Проте він тоді безслідно зник... Але, що це? Вона чує чиїсь кроки і навіть знайомий голос, що наспівує старовинну пісню. Невже? Як таке можливо?! Це дійсно він?

Ютуб канал диктора

Зустріч через 50 років слухати онлайн безкоштовно

Зустріч через 50 років - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Джон Віндем, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Зустріч через 50 років", Джон Віндем

Подібні аудіокниги до "Зустріч через 50 років" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Джон Віндем прослухати всі книги автора по черзі

Джон Віндем - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Джон Віндем - Зустріч через 50 років відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Зустріч через 50 років, Виконавець: Руслан Алексіюк, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.