Філіп Дік - Людина у високому замку

Ви можете слухати безкоштовно Людина у високому замку. Виконавець: Євген Перепелиця, Жанр: Зарубіжна література, Фантастика, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Людина у високому замку
Автор:
Виконавець: Євген Перепелиця
26.04.2023
09:43:50
227
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Філіп Дік - Людина у високому замку резюме книги

Людина у високому замку - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Євген Перепелиця,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Фантастичний роман Філіпа Діка жанру альтернативної історії, опублікований в 1962 році. Описує світ 1960-х років, у якому країни Осі перемогли у Другій світовій війні.
У цій кошмарній антиутопії нацисти захопили Нью-Йорк, японці контролюють Каліфорнію та все західне узбережжя колишніх Сполучених штатів, а африканський континент піддано жахливим експериментам і практично стерто з лиця землі. У нейтральній буферній зоні, яка ділить нові конкуруючі наддержави, живе автор підпільного бестселера, знаний як “людина у високому замку”. Його книга пропонує нове бачення реальності – альтернативу світової історії, в якій держави Осі таки було переможено, даруючи надію для мільйонів зневірених. Але який із двох різновидів “реальності” справжній? І чи не є світ, описаний у цій книжці, просто одним із багатьох можливих? “Людина у високому замку” – це класичний Діківський роман, що ставить під сумнів наші найзасадничіші уявлення про світ, який ми називаємо своїм.

Ютуб канал диктора

Людина у високому замку слухати онлайн безкоштовно

Людина у високому замку - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Філіп Дік, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Людина у високому замку", Філіп Дік

Подібні аудіокниги до "Людина у високому замку" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Філіп Дік прослухати всі книги автора по черзі

Філіп Дік - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Філіп Дік - Людина у високому замку відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Людина у високому замку, Виконавець: Євген Перепелиця, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.