Енді Вейр - Марсіянин

Ви можете слухати безкоштовно Марсіянин. Виконавець: Євген Перепелиця, Жанр: Зарубіжна література, Роман, Фантастика, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Марсіянин
Автор:
Виконавець: Євген Перепелиця
22.03.2023
12:26:02
523
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Енді Вейр - Марсіянин резюме книги

Марсіянин - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Євген Перепелиця,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Астронавта Марка Вотні забувають на Марсі. Зв'язку з Землею немає, наступний корабель прилетить через чотири роки, харчів залишилося на місяць. Проти невезіння в нього є винахідливість, проти самотності - дотепність, проти нудьги - музика диско. Чи досить у нього кисню? Чи помре він від голоду? Чи збожеволіє від диско? Хто переможе: непридатна до життя планета чи людина, яка вирішила будь-що вижити?

Ютуб-канал Євгена Перепелиці

Марсіянин слухати онлайн безкоштовно

Марсіянин - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Енді Вейр, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Марсіянин", Енді Вейр

Подібні аудіокниги до "Марсіянин" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Енді Вейр прослухати всі книги автора по черзі

Енді Вейр - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Енді Вейр - Марсіянин відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Марсіянин, Виконавець: Євген Перепелиця, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.