Рімантас Кміта - Хроніки Південного

Ви можете слухати безкоштовно Хроніки Південного. Виконавець: Ярослав Нудик, Жанр: Зарубіжна література, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Хроніки Південного
Виконавець: Ярослав Нудик
10.03.2023
12:29:15
182
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Рімантас Кміта - Хроніки Південного резюме книги

Хроніки Південного - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Ярослав Нудик,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
"Хроніки Південного" - молодіжний роман литовського письменника Рімантаса Кміти, в якому йдеться про життя шяуляйського старшокласника в 1990-х роках. Це дуже щира й дотепна розповідь головного героя, який виростає від бажання "бути як усі" до того, щоб не боятися бути унікальним. Як і кожен підліток, герой роману прагне самостійності, крутості, для цього пробує і в дрібному "бізнесі" покрутитися, і досягнути результатів у регбі, і дів­чата притягують його наче магнітом. Перші проблеми з право­охоронцями, перша любов, перші вірші - усе, що було актуальне в 1990-х, і тепер буде близьким підліткам-читачам.

Хроніки Південного слухати онлайн безкоштовно

Хроніки Південного - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Рімантас Кміта, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Хроніки Південного", Рімантас Кміта

Подібні аудіокниги до "Хроніки Південного" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Рімантас Кміта прослухати всі книги автора по черзі

Рімантас Кміта - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Рімантас Кміта - Хроніки Південного відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Хроніки Південного, Виконавець: Ярослав Нудик, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.