Джоан Роулінг - Гаррі Поттер і Філософський камінь

Ви можете слухати безкоштовно Гаррі Поттер і Філософський камінь. Виконавець: Сергій Москаленко, Жанр: Зарубіжна література, Пригоди, фентезі, Дитяча література, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Гаррі Поттер і Філософський камінь
Виконавець: Сергій Москаленко
18.02.2023
11:42:13
454
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Джоан Роулінг - Гаррі Поттер і Філософський камінь резюме книги

Гаррі Поттер і Філософський камінь - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Сергій Москаленко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Перша книга про знаменитого маленького чарівника Гаррі Поттера. Читачі познайомляться із непривітною родиною Дурслів, єдиними родичами та опікунами Гаррі, із його товаришами по школі Гоґвортс, зі славними чарівниками-вчителями головної школи чарівників, із лютим ворогом Гаррі, а також дізнаються, як вдалося Гаррі потрапити до школи чарівників, незважаючи на підступні плани Дурслів, про незвичайну сумну історію життя Поттерів, про небезпечні пригоди маленького чарівника зі шрамом на чолі в перший рік навчання та його боротьбу із найсильнішим злим чарівником Волдемортом, який вирішив викрасти філософський камінь Ніколаса Фламеля, отримати безсмертя і вбити малого Поттера. Чи зможе Гаррі та його друзі – маленькі чарівники із першого класу - зруйнувати плани могутнього Волдеморта?

Гаррі Поттер і Філософський камінь слухати онлайн безкоштовно

Гаррі Поттер і Філософський камінь - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Джоан Роулінг, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Гаррі Поттер і Філософський камінь", Джоан Роулінг

Подібні аудіокниги до "Гаррі Поттер і Філософський камінь" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Джоан Роулінг прослухати всі книги автора по черзі

Джоан Роулінг - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Джоан Роулінг - Гаррі Поттер і Філософський камінь відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Гаррі Поттер і Філософський камінь, Виконавець: Сергій Москаленко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.