Курт Воннеґут - Бойня Номер П\'ять

Ви можете слухати безкоштовно Бойня Номер П\'ять. Виконавець: Євген Перепелиця, Жанр: Зарубіжна література, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Бойня Номер П\'ять
Виконавець: Євген Перепелиця
27.09.2022
06:22:43
632
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Курт Воннеґут - Бойня Номер П\'ять резюме книги

Бойня Номер П\'ять - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Євген Перепелиця,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Курт Воннегут - відомий есеїст і фантаст, майстер сатиричного жанру і автор сценаріїв для популярного серіалу «Байки зі склепу». За життя багато критиків і журналістів називали його головним письменником Нью-Йорка. Більшість книг письменника мають яскраво виражений гуманістичний характер.

За своїм жанром «Бойня номер п'ять» (1969) американського письменника Курта Воннеґута (1922-2007) є органічним сплавом історії, психології, соціології, сатири, наукової фантастики та елементів автобіографії.
Нервовим центром роману є нищівне бомбардування Дрездена англо-американською авіацією навесні 1945 року. Але як і в будь-якому шедеврі, зміст «Бойні номер п'ять» не обмежується описом цієї події. Використання кількох перспектив, повна відсутність статики та дидактичності, стрімкі переходи з трагічного в комічне дозволяють Курту Воннеґуту не лише розповісти про цей епізод часів Другої світової війни, але й порушити багато базових питань людського буття. «Бойня номер п'ять» справедливо вважається вершиною творчості Курта Воннеґута й одним із найвищих здобутків американської і світової літератури минулого століття.

Бойня Номер П\'ять слухати онлайн безкоштовно

Бойня Номер П\'ять - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Курт Воннеґут, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Бойня Номер П\'ять", Курт Воннеґут

Подібні аудіокниги до "Бойня Номер П\'ять" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Курт Воннеґут прослухати всі книги автора по черзі

Курт Воннеґут - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Курт Воннеґут - Бойня Номер П\'ять відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Бойня Номер П\'ять, Виконавець: Євген Перепелиця, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.