Віктор Франкл - Людина у пошуках справжнього сенсу

Ви можете слухати безкоштовно Людина у пошуках справжнього сенсу. Виконавець: Характерник, Жанр: Зарубіжна література, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Людина у пошуках справжнього сенсу
Виконавець: Характерник
14.09.2022
05:30:06
269
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Віктор Франкл - Людина у пошуках справжнього сенсу резюме книги

Людина у пошуках справжнього сенсу - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Характерник,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Одна з найбільш впливових книг у психіатричній літературі з часів Фройда. Це довга і зворушлива оповідь про особисте 5-річне перебування Віктора Франкла у таборі Аушвіц та інших концтаборах, його пошуки сенсу життя у тих умовах.

Друга частина книги описує психотерапевничну методику логотерапії, вперше опрацьовану Франклом на основі свого досвіду табірного життя. На відміну від Фройда, котрий вважав, що життям людини керує сексуальні та інші мотиви, Франкл вірить, що найважливішим насправді є пошук сенсу і цілей життя.

Людина у пошуках справжнього сенсу слухати онлайн безкоштовно

Людина у пошуках справжнього сенсу - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Віктор Франкл, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Людина у пошуках справжнього сенсу", Віктор Франкл

Подібні аудіокниги до "Людина у пошуках справжнього сенсу" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Віктор Франкл прослухати всі книги автора по черзі

Віктор Франкл - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Віктор Франкл - Людина у пошуках справжнього сенсу відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Людина у пошуках справжнього сенсу, Виконавець: Характерник, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.