Луцій Анней Сенека - Моральні листи до Луцілія

Ви можете слухати безкоштовно Моральні листи до Луцілія. Виконавець: Сергій Москаленко, Жанр: Зарубіжна література, Саморозвиток, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Моральні листи до Луцілія
Виконавець: Сергій Москаленко
10.08.2022
27:27:38
243
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Луцій Анней Сенека - Моральні листи до Луцілія резюме книги

Моральні листи до Луцілія - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Сергій Москаленко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Луцій Анней Сенека (4 р. до н. е. — 65 р.) — давньоримський письменник, державний діяч, оратор, філософ, перший представник філософії стоїцизму в Римі. Він був впродовж кількох років наставником майбутнього імператора Нерона, а в перші і кращі роки його правління — найближчим радником імператора.

«Моральні листи до Луцилія» — останній твір Сенеки. Це своєрідний підсумок усіх його філософських роздумів про життя, людину і суспільне благо як таке, можна сказати, що в цих листах він викладає систему стоїчної етики. Філософ на прикладах із життя пояснює своєму учневі Луцилію, що життя кожної людини цінне настільки, наскільки в ньому є моральна основа.

Цю книгу вкрадено на сайті 4read.org

Моральні листи до Луцілія слухати онлайн безкоштовно

Моральні листи до Луцілія - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Луцій Анней Сенека, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Моральні листи до Луцілія", Луцій Анней Сенека

Подібні аудіокниги до "Моральні листи до Луцілія" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Луцій Анней Сенека прослухати всі книги автора по черзі

Луцій Анней Сенека - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Луцій Анней Сенека - Моральні листи до Луцілія відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Моральні листи до Луцілія, Виконавець: Сергій Москаленко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.