Джеймс Корі - Експансія. І прокинеться Левіафан

Ви можете слухати безкоштовно Експансія. І прокинеться Левіафан. Виконавець: Євген Перепелиця, Жанр: Зарубіжна література, Роман, Фантастика, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Експансія. І прокинеться Левіафан
Автор:
Виконавець: Євген Перепелиця
22.06.2022
18:29:00
71
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Джеймс Корі - Експансія. І прокинеться Левіафан резюме книги

Експансія. І прокинеться Левіафан - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Євген Перепелиця,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Перший роман із серії «Експансія» авторства американських письменників-фантастів Деніела Абрагама і Тая Френка, котрі прибрали псевдонім Джеймс С. А. Корі. За жанром цей твір, як, утім, і вся подальша серія - доволі гармонійне поєднання «твердої» фантастики, космоопери, горору, стильного нуар-детективу і бойовика.

Джеймс Голден - харизматичний старпом льодовоза «Кентербері». Повертаючись із вантажем до Церери, Голден із командою натрапляють на покинутий транспортник «Скопулі» - і опиняються в самісінькому центрі масштабної змови, яка порушить хисткий півторасталітній політичний баланс між Землею та Марсом. Джо Міллеру - досвідченому детективові відділу вбивств на Церері - доручають знайти і повернути додому Джулі Мао, доньку власника могутньої земної корпорації. Та щойно Голден оголошує про свою знахідку перед усією Сонячною системою, Цереру охоплюють заворушення. Всі воліють забути про пошуки дівчини - крім самого Міллера. Її останній рейс — корабель «Скопулі». Голдену та Міллеру доведеться пройти над прірвою, аби розплутати клубок інтриг, в якому переплелися уряди, корпорації, повстанці-поясани та прадавня загроза, котра чекала на людство задовго до його появи.

Експансія. І прокинеться Левіафан слухати онлайн безкоштовно

Експансія. І прокинеться Левіафан - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Джеймс Корі, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Експансія. І прокинеться Левіафан", Джеймс Корі

Подібні аудіокниги до "Експансія. І прокинеться Левіафан" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Джеймс Корі прослухати всі книги автора по черзі

Джеймс Корі - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Джеймс Корі - Експансія. І прокинеться Левіафан відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Експансія. І прокинеться Левіафан, Виконавець: Євген Перепелиця, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.