Станіслав Лем - Соляріс

Ви можете слухати безкоштовно Соляріс. Виконавець: Євген Перепелиця, Жанр: Зарубіжна література, Роман, Фантастика, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Соляріс
Виконавець: Євген Перепелиця
18.06.2022
07:48:54
792
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Станіслав Лем - Соляріс резюме книги

Соляріс - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Євген Перепелиця,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Найвідоміший роман польського письменника-фантаста Станіслава Лема. Вперше надрукований 1961-го року видавництвом Міністерства національної оборони Польщі.

Роман присвячено пошуку контакту з мислячим Океаном екзопланети Соляріс. У ньому порушуються філософсько-етичні проблеми пізнання світу, антропоцентризму, людяності та, власне, відповідальності за все, що робить людина - як на Землі, так і за її межами.

Дія роману «Соляріс» відбувається в далекому майбутньому. Розповідь ведеться від першої особи - доктора Кріса Кельвіна, який прибув на планету для розв’язання проблем із психологічним станом членів експедиції. У романі представлено дві сюжетні лінії: перебування Кельвіна на дослідницькій станції «Соляріс» і документальне викладення історії відкриття та дослідження планети в формі знайомства Кельвіна з науковою бібліотекою на борту станції.

Соляріс слухати онлайн безкоштовно

Соляріс - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Станіслав Лем, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Соляріс", Станіслав Лем

Подібні аудіокниги до "Соляріс" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Станіслав Лем прослухати всі книги автора по черзі

Станіслав Лем - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Станіслав Лем - Соляріс відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Соляріс, Виконавець: Євген Перепелиця, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.