Ніл Ґейман - Обережно, тригери!

Ви можете слухати безкоштовно Обережно, тригери!. Виконавець: Євген Перепелиця, Жанр: Зарубіжна література, Повісті й оповідання, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Обережно, тригери!
Автор:
Виконавець: Євген Перепелиця
15.06.2022
09:59:18
77
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Ніл Ґейман - Обережно, тригери! резюме книги

Обережно, тригери! - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Євген Перепелиця,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Обережно, тригери! - збірка короткої прози Ніла Ґеймана. Книга побачила світ 3 лютого 2015 року у видавництві «William Morrow and Company». 2016 року книга «Обережно, тригери!» принесла авторові премію «Локус» за найкращу збірку.

Книга містить опубліковані раніше короткі твори автора - оповідання, вірші і по-справжньому особливу історію про Доктора Хто, написану до п'ятдесятої річниці відомого телесеріалу в 2013 році - а також нове оповідання "Чорний пес", яке повертає читача у світ "Американських богів", написане спеціально для цієї збірки. Вона торкається теми масок, за якими ховається наше справжнє "я", щоб показати наші вразливі сторони і виявити, ким ми є насправді.

Це пишне поєднання історій жахів та привидів, наукової фантастики і казок, магічного реалізму та поезії, що відкривають перед нами царство вражень та емоцій.

Обережно, тригери! слухати онлайн безкоштовно

Обережно, тригери! - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Ніл Ґейман, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Обережно, тригери!", Ніл Ґейман

Подібні аудіокниги до "Обережно, тригери!" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Ніл Ґейман прослухати всі книги автора по черзі

Ніл Ґейман - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Ніл Ґейман - Обережно, тригери! відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Обережно, тригери!, Виконавець: Євген Перепелиця, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.