Артур Міллер - Усі мої сини

Ви можете слухати безкоштовно Усі мої сини. Виконавець: Дмитро Мілютенко, Жанр: Зарубіжна література, Аудіо-вистава, П'єса, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Усі мої сини
Виконавець: Дмитро Мілютенко
01.06.2022
00:59:39
66
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Артур Міллер - Усі мої сини резюме книги

Усі мої сини - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Дмитро Мілютенко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
«Всі мої сини» - п’єса написана у 1946р. американським драматургом, лауреатом Пулітцерівської премії Артуром Міллером. Саме ця п'єса прославила Міллера і зробила його одним з найпопулярніших драматургів світу.

Сюжет п'єси засновано на реальних подіях. Історія сімейної драми фабриканта ще раз стверджує всесвітній закон: "Ніщо в житті не минає без наслідків". Родина чекає з війни зниклого безвісти сина, майже втративши надії. Зникнення молодого льотчика виявляється результатом фатальної помилки його ж батька, який постачав браковані комплектуючі до військових літаків. Справжня любов між нареченою зниклого льотчика і його молодшим братом піддається осуду як ганебна.
У п'єсі істина родинних відносин підміняється спрагою наживи, а наслідки цієї підміни виявляються незворотними.

Усі мої сини слухати онлайн безкоштовно

Усі мої сини - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Артур Міллер, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Усі мої сини", Артур Міллер

Подібні аудіокниги до "Усі мої сини" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Артур Міллер прослухати всі книги автора по черзі

Артур Міллер - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Артур Міллер - Усі мої сини відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Усі мої сини, Виконавець: Дмитро Мілютенко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.