Йоун Колфер - Список бажань

Ви можете слухати безкоштовно Список бажань. Виконавець: Василь Довжик, Жанр: Зарубіжна література, Дитяча література, Фантастика, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Список бажань
Автор:
Виконавець: Василь Довжик
01.06.2022
08:04:27
52
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Йоун Колфер - Список бажань резюме книги

Список бажань - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Василь Довжик,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Список бажань - це фантастичний роман Йоуна Колфера. У ньому розповідається про пригоди Мег Фінн, дівчинки-підлітка. Після того як померла її мама, вітчим вижив Мег із дому. І тепер вона волоцюга і малолітня злочинниця. Після невдалої спроби пограбувати квартиру пенсіонера, Мег та її напарник-грабіжник, Ригачка, вскочили у справжню халепу. Єдина можливість урятуватися - список бажань.

Список бажань слухати онлайн безкоштовно

Список бажань - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Йоун Колфер, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Список бажань", Йоун Колфер

Подібні аудіокниги до "Список бажань" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Йоун Колфер прослухати всі книги автора по черзі

Йоун Колфер - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Йоун Колфер - Список бажань відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Список бажань, Виконавець: Василь Довжик, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.