Роджер Желязни - Ніч у самотньому жовтні

Ви можете слухати безкоштовно Ніч у самотньому жовтні. Виконавець: Black Horror, Жанр: Зарубіжна література, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Ніч у самотньому жовтні
Виконавець: Black Horror
01.06.2022
05:57:54
190
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Роджер Желязни - Ніч у самотньому жовтні резюме книги

Ніч у самотньому жовтні - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Black Horror,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Роман «Ніч у самотньому жовтні» Р. Желязни неможливо просто читати: ним потрібно дихати. Кожна його сторінка пахне осінніми дощами й опалим листям, древньою магією і… не менш древніми страхами.

Зрештою, це не звичайний роман, а радше жовтневий щоденник сторожового пса на ймення Нюх, який спільно зі своїм хазяїном Джеком (тим самим Різником), а також з іншими друзями й недругами та їхніми сумнозвісними господарями бере участь у Великій Грі, що відбувається місячної ночі на Геловін. І не дай боже в цій Грі програти, бо долі переможених не позаздриш.

Ніч у самотньому жовтні слухати онлайн безкоштовно

Ніч у самотньому жовтні - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Роджер Желязни, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Ніч у самотньому жовтні", Роджер Желязни

Подібні аудіокниги до "Ніч у самотньому жовтні" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Роджер Желязни прослухати всі книги автора по черзі

Роджер Желязни - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Роджер Желязни - Ніч у самотньому жовтні відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Ніч у самотньому жовтні, Виконавець: Black Horror, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.