Фредерік Трістан - Заблудлі душі

Ви можете слухати безкоштовно Заблудлі душі. Виконавець: Галина Довгозвяга, Жанр: Зарубіжна література, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Заблудлі душі
Виконавець: Галина Довгозвяга
01.06.2022
18:14:42
35
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Фредерік Трістан - Заблудлі душі резюме книги

Заблудлі душі - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Галина Довгозвяга,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Роман одного з найвідоміших сучасних французьких письменників, професора палеохристиянської іконології Фредеріка Тристана «Заблудлі душі», відзначений Ґонкурівською премією за 1983 рік, здобув широке визнання не тільки у Франції, а й у багатьох країнах Європи.

У центрі роману письменник, і вся дія відбувається довкола письменницьких проблем. 30-ті роки в Англії, багатий спадкоємець, обдарований письменник, сповнений, однак, комплексів і неспроможний на активну дію, навіть на пошуки видавця для своїх творів, випадково зустрічає протагоніста на ім'я Варлет, який втілює в собі саме ті риси, яких бракує оповідачеві.

Винятково освічений Варлет веде життя пустоцвіта й пропонує оповідачеві взяти на себе видання написаних творів під власним іменем. Оповідач отримуватиме гроші, а слава письменника лишиться Варлетові.

У такий спосіб Варлет робить своє життя наповненим. Його енергія і шарм розкривають йому двері у видавництвах, виходить роман за романом, що приносять «автору» Нобелівську премію. Варлет видає ці романи під псевдонімом Гілберт Кейт Честерф і стає всесвітньо знаменитим письменником.

Легковажність й умовність його моралі призводить до трагічних колізій.

Заблудлі душі слухати онлайн безкоштовно

Заблудлі душі - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Фредерік Трістан, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Заблудлі душі", Фредерік Трістан

Подібні аудіокниги до "Заблудлі душі" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Фредерік Трістан прослухати всі книги автора по черзі

Фредерік Трістан - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Фредерік Трістан - Заблудлі душі відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Заблудлі душі, Виконавець: Галина Довгозвяга, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.