Олександр Мірер - Головний полудень

Ви можете слухати безкоштовно Головний полудень. Виконавець: Олексій Олексієвич, Жанр: Зарубіжна література, Повісті й оповідання, Фантастика, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Олександр Мірер - Головний полудень резюме книги

Головний полудень - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Олексій Олексієвич,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Головни́й по́лудень - науково-фантастична повість російського радянського письменника Олександра Мірера, яка є першою частиною дилогії «Дім блукачів», а також однойменною до другої частини дилогії. На думку багатьох літературознавців, повість "Головний полудень" є першим у радянській літературі фантастичним бойовиком. Уперше видана у 1969 році видавництвом "Дитяча література".

Головний полудень слухати онлайн безкоштовно

Головний полудень - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Олександр Мірер, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Головний полудень", Олександр Мірер

Подібні аудіокниги до "Головний полудень" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Олександр Мірер прослухати всі книги автора по черзі

Олександр Мірер - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Олександр Мірер - Головний полудень відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Головний полудень, Виконавець: Олексій Олексієвич, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.