Вєслав Мишлівський - Виднокіл (фрагмент)

Ви можете слухати безкоштовно Виднокіл (фрагмент). Виконавець: Характерник, Жанр: Зарубіжна література, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Виднокіл (фрагмент)
Виконавець: Характерник
01.06.2022
00:32:21
38
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Вєслав Мишлівський - Виднокіл (фрагмент) резюме книги

Виднокіл (фрагмент) - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Характерник,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Цей роман Вєслава Мишлівського є одним із найбільших здобутків польської літератури ХХ століття.

Ліричний герой і заразом оповідач "Видноколу" згадує свої дитинство і юність, що припали на час другої світової війни, а також початок дорослості у період сталінізму. Його оповідь починається з опису старої фотографії, на якій він зображений малим хлопцем і яка є вихідним пунктом для хвилі спогадів про молоді літа, проведені в селі.

Поступово разом із першим досвідом кохання, мук, осягнення правди про людей з оточення головного героя відкривається нам дедалі ширший виднокіл його життя. Спогади снуються, переплітаються, віддаляються і повертаються, окремі постаті будуються з фрагментарних ракурсів, відтворених у багатьох епізодах, що з'являються упродовж роману. Зі скарбниці пам'яті оповідача з'являються несподівані події і предмети, довкола яких відтворюються цілі історії.

Ютуб канал Характерника

Виднокіл (фрагмент) слухати онлайн безкоштовно

Виднокіл (фрагмент) - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Вєслав Мишлівський, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Виднокіл (фрагмент)", Вєслав Мишлівський

Подібні аудіокниги до "Виднокіл (фрагмент)" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Вєслав Мишлівський прослухати всі книги автора по черзі

Вєслав Мишлівський - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Вєслав Мишлівський - Виднокіл (фрагмент) відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Виднокіл (фрагмент), Виконавець: Характерник, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.