Вільям Ґібсон - Нейромант

Ви можете слухати безкоштовно Нейромант. Виконавець: Характерник, Жанр: Зарубіжна література, Роман, Фантастика, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Нейромант
Виконавець: Характерник
01.06.2022
11:53:43
83
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Вільям Ґібсон - Нейромант резюме книги

Нейромант - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Характерник,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Біблія кіберпанку.
Книга, що сформувала канони цього жанру і без якої не відбулося б безлічі інших літературних творів, фільмів (як-от "Матриця") та комп'ютерних ігор.

Хакер Кейс, "кіберковбой" Матриці, один із найкращих у своєму фаху в Агломератах, допустився класичної помилки, наважившись обдурити своїх наймачів. За це йому в кров було введено мікотоксин, котрий ув'язнював його у власному тілі, не даючи змоги підключатися до Матриці. Кейс безуспішно намагався вилікуватися, у відчаї загрузаючи в саме болото суспільства, поки одного чудового дня на нього не вийшла загадкова могутня група із незрозумілими намірами, котра розраховувала на його послуги, - взамін обіцяючи вилікувати...

"Нейромант" був дебютною і неймовірно проривною книгою Вільяма Ґібсона, за яку автора нагороджено потрійною короною у вигляді найпрестижніших премій для творів з галузі фантастики - Г'юґо, Неб'юли та Філіпа К. Діка.

Увага! Аудіокнига містить нецензурну лексику та сцени насильства.

Ютуб канал Характерника

Нейромант слухати онлайн безкоштовно

Нейромант - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Вільям Ґібсон, виконавець

Вільям Ґібсон прослухати всі книги автора по черзі

Вільям Ґібсон - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Вільям Ґібсон - Нейромант відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Нейромант, Виконавець: Характерник, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.