Євген Замятін - Ми

Ви можете слухати безкоштовно Ми. Виконавець: Характерник, Жанр: Зарубіжна література, Роман, Антиутопія, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Ми
Виконавець: Характерник
01.06.2022
07:52:18
35
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Євген Замятін - Ми резюме книги

Ми - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Характерник,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
«Ми» - роман-антиутопія Євгена Замятіна, що був написаний 1920 року.
Роман написаний у формі щоденника, який веде головний герой. Дія розгортається у XXVI сторіччі. Описується суспільство жорсткого контролю над особистістю: імена і прізвища замінені буквами і номерами, держава контролює навіть сексуальне життя.

Оповідач Д-503 працює математиком, який одного дня заражається невиліковною хворобою - в нього з'являється душа і він закохується..

Хоча роман "Ми" Замятіна з'явився 1921 р. (тобто рівно століття тому), він з істинно пророчим баченням описує жахливу гротескну реальність, в бік якої так чи інакше рухається сучасний світ.

Ютуб канал Характерника

Ми слухати онлайн безкоштовно

Ми - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Євген Замятін, виконавець

Євген Замятін прослухати всі книги автора по черзі

Євген Замятін - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Євген Замятін - Ми відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Ми, Виконавець: Характерник, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.