Френк Герберт - Месія Дюни

Ви можете слухати безкоштовно Месія Дюни. Виконавець: Характерник, Жанр: Зарубіжна література, Роман, Фантастика, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Месія Дюни
Виконавець: Характерник
01.06.2022
10:53:50
49
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Френк Герберт - Месія Дюни резюме книги

Месія Дюни - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Характерник,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Джигад Муад'Діба переміг. Легіони фріменів взяли під контроль сотні планет, фактично весь відомий Всесвіт. Пол Атрід уклав шлюб з принцесою Ірулан та сів на троні Імперії. Політичну владу новий імператор скріплює також економічним та релігійним контролем. Затиснені в лещата Муад'Діба стародавні корпорації та центри впливу Бене Ґессеріт, Гільдія Лоцманів та Бене Тлейлакс розпочинають змову, намагаючись залучити до неї всіх невдоволених, у тому числів з оточення імператора, але потенціал змови надто примарний.

Здавалося б, перемога Муад'Діба повна і безповоротна. Сотні мільярдів людей народжуються, споживають їжу і навіть переходять вулицю во ім'я Муад'Діба. Пол може передбачити кожну хвилину свого майбутнього, кожен свій вчинок, кожне рішення, але також і те, що найбільше його жахає - свій страшний кінець...
Ютуб канал Характерника
Всі книги серії «Дюна»:1.1 Дюна
1.2 Муад'Діб
1.3 Пророк
2. Месія Дюни
3. Діти Дюни
4. Бог-Імператор Дюни
5. Єретики Дюни
6. Капітул Дюни

Месія Дюни слухати онлайн безкоштовно

Месія Дюни - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Френк Герберт, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Месія Дюни", Френк Герберт

Подібні аудіокниги до "Месія Дюни" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Френк Герберт прослухати всі книги автора по черзі

Френк Герберт - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Френк Герберт - Месія Дюни відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Месія Дюни, Виконавець: Характерник, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.