Кнут Гамсун - Пан

Ви можете слухати безкоштовно Пан. Виконавець: Характерник, Жанр: Зарубіжна література, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Пан
Автор:
Виконавець: Характерник
01.06.2022
04:56:54
33
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Кнут Гамсун - Пан резюме книги

Пан - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Характерник,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Роман норвезького письменника Кнута Гамсуна, написаний у формі спогадів головного героя, який відмовляється від цивілізованого існування й живе життям мисливця поблизу провінційного містечка. «Пан» залишається однією з найвідоміших робіт письменника.

Поручник Томас Глан, людина із шляхетним, але складним характером, проводить літо на далекій Півночі, над фіордами. Живе в лісі, полює, зливається воєдино із суворою природою Норвегії і зустрічає любов - настільки незвичайну, як коротке, але чарівне північне літо...

Ютуб канал Характерника

Пан слухати онлайн безкоштовно

Пан - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Кнут Гамсун, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Пан", Кнут Гамсун

Подібні аудіокниги до "Пан" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Кнут Гамсун прослухати всі книги автора по черзі

Кнут Гамсун - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Кнут Гамсун - Пан відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Пан, Виконавець: Характерник, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.