Ірена Доускова - Гордий Будьщо

Ви можете слухати безкоштовно Гордий Будьщо. Виконавець: Світлана Дмитренко, Жанр: Зарубіжна література, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Гордий Будьщо
Виконавець: Світлана Дмитренко
01.06.2022
06:52:33
33
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Ірена Доускова - Гордий Будьщо резюме книги

Гордий Будьщо - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Світлана Дмитренко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Чехословаччина, провінційне містечко, 1970-ті роки. Доба так званої «нормалізації», як офіційно йменувала тодішня комуністична влада радянську окупацію 1968-89 рр. Оповідачка - восьмирічна Геленка, самотнє дитя з розвиненою фантазією, вчиться, виживати в жорстокому й брутальному довколишньому світі, не втративши при тому себе. Її мати і вітчим - актори театру, бабця-єврейка загинула у часи Другої світової війни, а батько емігрував у США. В країні починаються нагінки на “ворожих соціалізму елементів”, жертвою яких стає й Геленчина мама, ідеологічний контроль і корупція проникають у школу й родину, затруюють стосунки й нівечать людські долі. Світ Геленчиних дитячих інтересів щільно переплетений із цими трагічними реаліями дорослого життя, які дівчинка наївно витлумачує по-своєму, тож її оповідь часом смішить до сліз, а часом до сліз розчулює.

Гордий Будьщо слухати онлайн безкоштовно

Гордий Будьщо - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Ірена Доускова, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Гордий Будьщо", Ірена Доускова

Подібні аудіокниги до "Гордий Будьщо" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Ірена Доускова прослухати всі книги автора по черзі

Ірена Доускова - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Ірена Доускова - Гордий Будьщо відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Гордий Будьщо, Виконавець: Світлана Дмитренко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.