Беатрікс Поттер - Кравець із Глостера

Ви можете слухати безкоштовно Кравець із Глостера. Виконавець: Ірина Чураченко, Жанр: Зарубіжна література, Казка, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Кравець із Глостера
Виконавець: Ірина Чураченко
01.06.2022
00:26:47
356
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Беатрікс Поттер - Кравець із Глостера резюме книги

Кравець із Глостера - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Ірина Чураченко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Елен Беатрікс Поттер - популярна англійська дитяча письменниця й талановита художниця. Завжди любила малювати, а ще любила тварин і без кінця малювала саме їх. У її малюнках пухнасті звірятка мали імена, модно одягалися, одружувалися, мали дітей... Так поступово складався неповторний стиль прекрасної художниці. Пізніше Поттер почала писати про своїх вихованців дивовижні історії. Її чарівні казки про звірят, милі та добрі, з чудовими малюнками, люблять діти і дорослі у всьому світі, їх перекладено 35 мовами.

Кравець із Глостера - це історія про бідного кравця, який однією дуже холодною і важкою зимою намагається вижити в своїй крижаній майстерні. Він не сидить без роботи, у нього є замовлення від мера Глостера у якого скоро весілля. І все було б добре, якби кравець не був хворий, його долає втома, а їжі зовсім не залишилося. Але до великої радості, у нього в комоді живе сімейство добрих мишей, у яких цілих два завдання. Перша ухилятися від хитрого кота, а друга допомогти бідному кравцю виконати замовлення вчасно.

Кравець із Глостера слухати онлайн безкоштовно

Кравець із Глостера - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Беатрікс Поттер, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Кравець із Глостера", Беатрікс Поттер

Подібні аудіокниги до "Кравець із Глостера" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Беатрікс Поттер прослухати всі книги автора по черзі

Беатрікс Поттер - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Беатрікс Поттер - Кравець із Глостера відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Кравець із Глостера, Виконавець: Ірина Чураченко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.