Генрі Хагард - Дочка Монтeсуми

Ви можете слухати безкоштовно Дочка Монтeсуми. Виконавець: Павло Жереченко, Жанр: Зарубіжна література, Історична проза, Пригоди, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Дочка Монтeсуми
Виконавець: Павло Жереченко
01.06.2022
12:35:36
37
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Генрі Хагард - Дочка Монтeсуми резюме книги

Дочка Монтeсуми - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Павло Жереченко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Роман оповідає про боротьбу ацтеків - стародавніх жителів Мексики - з іспанськими завойовниками під проводом Кортеса. У центрі оповідання - любов англійця Томаса Вингфилд і індіанської дівчини Отомі, дочки верховного правителя ацтеків Монтесуми. Автор показує себе блискучим знавцем історії та культури стародавніх ацтеків, їх побуту, традицій і звичаїв. Він палко засуджує жорстокість колонізаторів, які завойовували американський континент і насаджували християнство вогнем і мечем!

Дочка Монтeсуми слухати онлайн безкоштовно

Дочка Монтeсуми - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Генрі Хагард, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Дочка Монтeсуми", Генрі Хагард

Подібні аудіокниги до "Дочка Монтeсуми" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Генрі Хагард прослухати всі книги автора по черзі

Генрі Хагард - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Генрі Хагард - Дочка Монтeсуми відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Дочка Монтeсуми, Виконавець: Павло Жереченко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.