Теодор Драйзер - Дженні Герхардт

Ви можете слухати безкоштовно Дженні Герхардт. Виконавець: Ольга Сумська, Жанр: Зарубіжна література, Аудіо-вистава, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Дженні Герхардт
Виконавець: Ольга Сумська
31.05.2022
00:57:44
465
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Теодор Драйзер - Дженні Герхардт резюме книги

Дженні Герхардт - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Ольга Сумська,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
"Дженні Герхардт" став другим романом видатного американського письменника Теодора Драйзера, що приніс йому перший комерційний успіх. Це історія невинної, жертовної, вродливої молодої жінки з надзвичайно бідної сім'ї, яка впродовж всього свого життя пов'язана з чоловіками, що займають високе соціальне становище. Те, як члени її сім'ї, сім'ї одного з найбагатших людей, і суспільство вцілому реагують на такий зв'язок, і стало основою сюжету. Дії роману розгортаються впродовж кількох десятиліть. Сумна любов романтичної Дженні і багатія Лестера Кейна вразила сучасників і торкатиме серця читачів у всі часи.

Дженні Герхардт слухати онлайн безкоштовно

Дженні Герхардт - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Теодор Драйзер, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Дженні Герхардт", Теодор Драйзер

Подібні аудіокниги до "Дженні Герхардт" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Теодор Драйзер прослухати всі книги автора по черзі

Теодор Драйзер - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Теодор Драйзер - Дженні Герхардт відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Дженні Герхардт, Виконавець: Ольга Сумська, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
  1. !!!!!!!!!!!
    !!!!!!!!!!! 3 months ago
    Яка користь з цього уривку!