Аудіокниги автора "Дар'я Гребельник"

Прослухати аудіокниги письменника "Дар'я Гребельник" безкоштовно онлайн та без реєстрації повністю на сайті електронної бібліотеки Audiobook-mp3.com. Цікаві аудіокниги автора "Дар'я Гребельник" на вашому мобільному: Iphone and android.
Аудіокнига Як зійде Сонце

Дар'я Гребельник - Як зійде Сонце

Чи варто битися за правду, коли підступає темрява? Чи варто вірити у давні сили та йти до кінця, коли навколо шириться брехня? Кожен вирішує для себе сам. Але справжні сили світу ніколи не залишаться осторонь тих, хто має честь та гідність і щиро бореться за правду!
Аудіокнига Бездушні

Дар'я Гребельник - Бездушні

Чи залишилось у минулому жахіття, що прийшло колись на українську землю? Чи воно лише зачаїлось і чекає слушного моменту, щоб знову повернутись і прорости у сьогоденні...Оповідання увійшло до щорічника "Найкраща українська фантастика - 202...
Аудіокнига Планета туману

Дар'я Гребельник - Планета туману

Людство завжди мріяло про космічні подорожі. Відкриття гіперпросторових двигунів та найновітніші технології, нарешті, дали шанс здійснити те, що раніше було неможливим. І от на місячній орбіті готуються до стрибку двадцять зорельотів нового поколі...
Аудіокнига Уламки цивілізації

Дар'я Гребельник - Уламки цивілізації

В 2073 році, на тлі стрімкого розвитку цифрових технологій та соціальної системи, спостерігається дивний занепад людської цивілізації. Ярослав, молодий астрофізик Київської обсерваторії, один з небагатьох, хто досі небайдужий до глобальних проблем...
Щодня багато книголюбів шукають і хочуть завантажити аудіокниги автора Дар'я Гребельник.

Ми надаємо вам можливість безкоштовно слухати онлайн на будь-якому пристрої найкращі аудіокниги, лише нові випуски та бестселери Дар'я Гребельник.

На основі численних оглядів наших користувачів і просто читачів, серед численних книг письменників, ми пропонуємо вам прочитати такі:

Завдяки Audiobook-mp3.com/uk ви можете слухати улюблені книги. Дар'я Гребельник . не відриваючись від своїх справ, наприклад: домашнє завдання, прогулянка, заняття спортом тощо.

У нас неймовірна колекція аудіокниг! Ви можете слухати їх абсолютно безкоштовно і вам не потрібна реєстрація. Вам просто потрібно знайти потрібну книгу і почати слухати, а гарний простий дизайн і зручна навігація полегшать пошук.

Бажаємо приємного прослуховування та приємного проведення часу разом з нами!