Дар'я Гребельник - Уламки цивілізації

Ви можете слухати безкоштовно Уламки цивілізації. Виконавець: Ян Браз, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, Фантастика, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Дар'я Гребельник - Уламки цивілізації резюме книги

Уламки цивілізації - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Ян Браз,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
В 2073 році, на тлі стрімкого розвитку цифрових технологій та соціальної системи, спостерігається дивний занепад людської цивілізації. Ярослав, молодий астрофізик Київської обсерваторії, один з небагатьох, хто досі небайдужий до глобальних проблем людства. Він намагається вплинути на ситуацію, але всі його зусилля блокуються світовою соціальною організацією. Суспільство змінилось і більше не здатне тверезо оцінювати загрози існуванню. Що ж робити тим, хто досі бачить справжній стан речей? Адаптуватись чи може існує інший шлях?

Ютуб канал диктора

Уламки цивілізації слухати онлайн безкоштовно

Уламки цивілізації - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Дар'я Гребельник, виконавець

Дар'я Гребельник прослухати всі книги автора по черзі

Дар'я Гребельник - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Дар'я Гребельник - Уламки цивілізації відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Уламки цивілізації, Виконавець: Ян Браз, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.