Реймонд Чандлер - Глибокий сон

Ви можете слухати безкоштовно Глибокий сон. Виконавець: Євген Перепелиця, Жанр: Зарубіжна література, Роман, Детектив, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Глибокий сон
Виконавець: Євген Перепелиця
26.04.2023
07:27:14
262
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Реймонд Чандлер - Глибокий сон резюме книги

Глибокий сон - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Євген Перепелиця,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Роман переносить нас у Сполучені Штати періоду Великої депресії. Старий, багатий і прикутий до візка генерал Стернвуд наймає детектива для розслідування випадку шантажу, пов’язаного з однією з двох його відчайдушних доньок. Філіп Марлоу береться за справу і спускається в освітлене неоновими вогнями саме пекло Лос-Анджелеса, де панують найпопулярніші гріхи середини двадцятого століття: азартні ігри, алкоголізм, вбивства, контрабанда, корупція, наркоманія, рекет, розпуста, шантаж. "Глибокий сон" - класика крутого детективу і жанру нуар.
Ютуб канал Євгена Перепелиці

Глибокий сон слухати онлайн безкоштовно

Глибокий сон - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Реймонд Чандлер, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Глибокий сон", Реймонд Чандлер

Подібні аудіокниги до "Глибокий сон" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Реймонд Чандлер прослухати всі книги автора по черзі

Реймонд Чандлер - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Реймонд Чандлер - Глибокий сон відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Глибокий сон, Виконавець: Євген Перепелиця, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.