Анна Гавальда - 35 кілограмів надії

Ви можете слухати безкоштовно 35 кілограмів надії. Виконавець: СлухайдоСлухай, Жанр: Зарубіжна література, Повісті й оповідання, Дитяча література, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига 35 кілограмів надії
Виконавець: СлухайдоСлухай
11.04.2023
01:14:31
163
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Анна Гавальда - 35 кілограмів надії резюме книги

35 кілограмів надії - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: СлухайдоСлухай,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Ґреґуар розповідає про себе і про кошмар, яким для нього стала школа. Він ненавидів школу, її запах, вчителів, бо йому там було не цікаво. Двічі Ґреґуар залишався на другий рік. Навчається у шостому класі. Батьки сварять його за погані оцінки, а Ґреґуар подумки щось майструє: космічний корабель для зоряних війн із «Лего-систем», або апарат для видавлювання зубної пасти, чи гігантську піраміду із дерев'яного конструктора. Підготовка домашнього завдання для хлопця є знущанням. Зрештою хлопця відчислили зі школи. У жодному навчальному закладі не хотіли приймати хлопця. Через нього сварилися батьки. Більше всього на світі він любив дідуся. Ґреґуар любив майструвати і складати «Лего», йому вдалося стати учнем коледжу Граншан. Завдяки дідусеві хлопець навчився домагатися поставленої мети і доводити справу до кінця.

Ютуб канал СлухайдоСлухай

35 кілограмів надії слухати онлайн безкоштовно

35 кілограмів надії - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Анна Гавальда, виконавець

Подібні аудіокнижки до "35 кілограмів надії", Анна Гавальда

Подібні аудіокниги до "35 кілограмів надії" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Анна Гавальда прослухати всі книги автора по черзі

Анна Гавальда - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Анна Гавальда - 35 кілограмів надії відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу 35 кілограмів надії, Виконавець: СлухайдоСлухай, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.