Кліффорд Саймак - Цяця

Ви можете слухати безкоштовно Цяця. Виконавець: Трохи більше аудіокниг, Жанр: Зарубіжна література, Повісті й оповідання, Фантастика, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Кліффорд Саймак - Цяця резюме книги

Цяця - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Трохи більше аудіокниг,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Цяця — це найсучасніший корабель зі штучним інтелектом, що складається з екіпажу з трьох осіб, який використовується для вимірювання планет. Вона самовідновлюється, самодостатня, здатна обробляти багато інформації та піклується про екіпаж. Але в той же час вона є штучним інтелектом жіночої статі, якій у процесі розвитку надається багато різної інформації. забагато інформації.

Ютуб канал диктора

Цяця слухати онлайн безкоштовно

Цяця - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Кліффорд Саймак, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Цяця", Кліффорд Саймак

Подібні аудіокниги до "Цяця" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Кліффорд Саймак прослухати всі книги автора по черзі

Кліффорд Саймак - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Кліффорд Саймак - Цяця відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Цяця, Виконавець: Трохи більше аудіокниг, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.